Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 będzie zamknięty od 12 marca do 10 kwietnia

Dnia 28.09.2017r. w świetlicy szkolnej odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. W wyborach startowało 16 kandydatów z poszczególnych klas.
   Na 426 uprawnionych do głosowania uczniów udział w wyborach wzięło 307. Frekwencja wyborcza wyniosła 72.06%.

W skład Prezydium Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 wchodzą:
Julia Grabowska – przewodnicząca
Patryk Tomczak- zastępca przewodniczącego
Tecner Iga- Rzecznik Praw Ucznia
Wiktoria Dobrowolska – sekcja medialna
Andrzej Kaczmarczyk- sekcja medialna
Boguniecka Klaudia- sekcja medialna
Grabowska Paulina- sekcja wolontariatu
Łabuńska Natalia- sekcja wolontariatu

Serdecznie gratulujemy, życzymy wielu pomysłów i zapału do realizacji wszystkich zadań. Przypominamy również, że w skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą wszyscy uczniowie szkoły i mogą oni zgłaszać swoje propozycje działań.