Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 będzie zamknięty od 12 marca do 10 kwietnia

Samorząd Uczniowski przygotował apel podsumowujący wyniki w nauce i zachowaniu w I semestrze roku szkolnego 2016/2017. Podczas spotkania mieliśmy okazję dowiedzieć się, która klasa w szkole jest najlepsza pod względem nauki, a która pod względem frekwencji na zajęciach lekcyjnych. Wielu uczniów zostało wyróżnionych za udział w różnorodnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Dyplomy i upominki wręczał dyrektor szkoły – pan Grzegorz Żebrowski.

Wyróżnionym gratulujemy, a pozostałym życzymy zapału do pracy.