Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 będzie zamknięty od 12 marca do 10 kwietnia

W dniu 9.02.2018 roku uczennice klasy drugiej technikum usług  fryzjerskich i klasy pierwszej technikum informatycznego spotkały się z uczniami świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce. W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu  wspólnie z wychowawcami świetlicy poprowadziły spotkanie nt. „Dzieci  w sieci”- starsi o bezpiecznym Internecie.  Podczas spotkania zachęcano dzieci do bezpiecznego, kulturalnego i pożytecznego korzystania z Internetu. Wskazano na konieczność wystrzegania się Sieciuchów, symbolizujących różne aspekty internetowego zła oraz  zapoznano dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w Internecie.

Spotkanie odbyło się w ramach działań wolontaryjnych Samorządu Uczniowskiego.
Opiekunem uczniów była pani Renata Sawicka.