Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 będzie zamknięty od 12 marca do 10 kwietnia

Rodzicom dzieci w wieku do lat 8 przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy w wymiarze 14 dni, który nie wlicza się do ogólnego limitu 60 dni zasiłku opiekuńczego. Aby uzyskać dodatkowy zasiłek opiekuńczy wystarczy złożyć oświadczenie do swojego pracodawcy. Wzór oświadczenia można pobrać na stronie internetowej ZUS www.zus.pl.
W przypadku pytań i wątpliwości należy kontaktować się z dyrekcją szkoły/przedszkola, do której uczęszcza dziecko, bądź z Wydziałem Oświaty w Urzędzie Miasta Ostrołęki,
nr tel.: +48 (29) 764 68 11 numery wewnętrzne: 285, 289, 245, 253.

Informacja o czasowym zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych - Ministerstwo Edukacji Narodowej 03.11.2020


Więcej w zakładce Rekrutacj i na naszej stronie

   Dnia 28 listopada 2016 roku zorganizowano w bibliotece szkolnej warsztaty z filcowania. Filcowanie jest techniką, która pozwala uwolnić fantazję. Nie wymaga znajomości skomplikowanych ściegów. Przedmioty wytworzone z filcu, to małe dzieła sztuki – nigdy nie powstaną identyczne korale lub broszka. Są nie tylko pięknym ale i ekologicznym dodatkiem do garderoby. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że filc z naturalnej wełny pochłania szkodliwe substancje jakie wytwarzają sprzęty elektroniczne w naszym otoczeniu.
   Uczniowie poznali technikę filcowania "na mokro" polegającą na wykorzystaniu wełny czesankowej, wody i mydła. Podczas zajęć uczestnicy wykonali kule, dredy i liście ostrokrzewu , mogące stanowić ciekawy element dekoracji świątecznej lub własnej biżuterii.
   Uczniowie nie tylko szybko i sprawnie opanowali zasady "kręcenia" filcowych kuleczek, lecz również miło i ciekawie spędzili popołudniowy czas w szkole.

Organizatorzy: Pedagodzy szkolni: p. Monika Brzozowska, p. Renata Sawicka,
Samorząd Uczniowski i Biblioteka Szkolna.

FOTO RELACJA