Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 będzie zamknięty od 12 marca do 10 kwietnia

podreczniki

W dniach 5-6 września 2016r. w naszej szkole odbył się kiermasz używanych podręczników szkolnych. Zainteresowani mogli nabyć podręczniki po znacznie niższych cenach od kolegów klas starszych. Wysokie ceny nowych książek sprawiają, że uczniowie chętnie korzystają z tego typu oferty. Młodzież, która pod okiem opiekunów Samorządu Uczniowskiego przygotowała kiermasz, mogła wykazać się dobrą organizacją pracy, dokładnością, komunikatywnością, a także umiejętnością pracy zespołowej.