Uczniowie klas wojskowych: 1Sw, 3gSw i 3pSw byli na poligonie Gładczyn, ośrodka Operacja PaintBool.    21 kwietnia 2022, uczniowie klas wojskowych: 1Sw, 3gSw i 3pSw byli na poligonie Gładczyn, ośrodka Operacja PaintBool 

   W ramach wyjazdu ćwiczyliśmy taktykę działania w grupie, wykorzystanie warunków terenowych do osiągnięcia przewagi oraz bezpieczne posługiwanie się bronią (pneumatyczną). Działania prowadziliśmy w dwóch zespołach, składających się z takiej samej liczby graczy. Każdy z zespołów miał czas aby obsadzić wyznaczony obszar. Działania taktyczne każdej drużyny polegały na wykryciu wszystkich członków drużyny przeciwnej i wyeliminowaniu ich. 

   Paintball to dająca niezapomniane wrażenia gra, dzięki której możemy poczuć się jak żołnierze. Dzięki temu, iż paintball jest grą zespołową, świetnie sprawdza się w integracji zespołów, budowaniu strategii oraz taktyki na polu bitwy. 

Niezapomniane emocje, a przy tym świetna, bezpieczna zabawa, która pozwala poczuć adrenalinę.  

Można rewelacyjnie się wyżyć.  Co prawda zdarzają się siniaki i czasem zaboli.  

 FOTO RELACJA