26 maja 2016 uczniowie klas fryzjerskich uczestniczyli w szkoleniu firmy MAXIMA,miało ono na celu przybliżenie najnowszych preparatów do koloryzacji i pielęgnacji włosów.Szkolenie i pokaz został przeprowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów.Na zakończenie uczniowie otrzymali certyfikaty.

FOTO RELACJA

konkurs

Konkurs na wykonanie pracy plastycznej w formacie A.3 przedstawiającej dowolną fryzurę damską lub męską został rozstrzygnięty!

I miejsce - Kornelia Grzejka klasa III F
II miejsce - Wioletta Chojnowska klasa III F
III miejsce - Aneta Olender klasa III F

Wszystkim bardzo gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Beata Łada i Marzena Orłowska.

FOTO RELACJA

 

  

   W poniedziałek 21 marca w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne, podczas których uczniowie klasy II F wykonywali palmy i dekoracje Wielkanocne. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością w tworzeniu różnorodnych ozdób związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Własnoręcznie wykonane pisanki, palmy, kwiaty i stroiki mogą być ciekawą i oryginalną ozdobą świątecznego stołu.

   Pierwszy dzień wiosny był też ostatnim dniem zgłaszania własnoręcznie wykonanych prac w konkursie "DEKORACJA WIELKANOCNA". Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po przerwie świątecznej. M. Orłowska, B.Łada  

FOTO RELACJA

CCF20160316 00000
 
     15 marca 2016 roku trzy uczennice Technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich tradycyjnie wzięły udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Fantazji Fryzjerskiej w Warszawie pt."Kobieta najpiękniejszy kwiat natury". Inspiracją tegorocznej edycji do stworzenia stylizacji obejmującej fryzurę,makijaż i strój modelki były kwiaty.
Naszą szkołę reprezentowały:
Wioleta Dąbkowska  kl.IVF z modelką Marią Karasińską-przygotowana do konkursu przez Panią Renatę Karwowską.
Wioleta Chojnowska kl.IIIF z modelką Kamilą Karasińską
i Magdalena Galarska kl.IF z modelką Wiktorią Piersa-przygotowane przez Panią Jolantę Zyśk.
       Wszystkie dziewczyny stanęły na wysokości zadania,modelki wystylizowane przez młode stylistki fryzur zaprezentowały się na scenie bardzo profesjonalnie i zebrały gromkie brawa a uczennica Wioleta Chojnowska została wyróżniona za stylizację "Królowa kwiatów"

         GRATULUJEMY STYLISTKOM I MODELKOM

FOTO RELACJA

W ramach wolontariatu uczennice klasy 3F Technikum Usług Fryzjerskich pod opieką Renaty Karwowskiej odwiedziły mieszkańców DPS "Wrzos". To już kolejne spotkanie w przyjemnej i miłej atmosferze. Nasi klienci dopytywali kiedy znów się zobaczymy. Obiecaliśmy, że niedługo.

Renata Karwowska

FOTO RELACJA

 

Po raz ósmy 17 uczennic ze szkół o profilu fryzjerskim z: Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowca, Białegostoku i ostrołęckiej "Dwójki" stoczyło walkę na grzebienie. Tegoroczna edycja konkursu pt. "Rockowa lalka" miała szczególny charakter, ponieważ klasy kształcące w zawodzie -technik usług fryzjerskich - obchodził swoje 10-lecie. Stało się to okazją do spotkania nauczycieli z absolwentami w szkolnej świetlicy oraz wielu wspomnień. W auli została przedstawiona prezentacja multimedialna "10 lat wspomnień". Jubileusz uświetniła występem wokalnym absolwentka - Natalia Osowiecka, a imprezę poprowadziły absolwentki: Kamila Kwiatkowska i Monika Żebrowska. Część konkursową imprezy prowadziły Angelika Śniadała i Marta Białobrzeska - uczennice klasy 3F, a artystyczną atmosferę podkrślał uzdolniony wokalnie uczeń klasy 4R - Mateusz Pichal, który zachwycał swoim głosem wszystkich obecnych. Stylizacje konkursowe oceniało jury, w którego skład wchodzili eksperci sztuki fryzjerskiej z Warszawy: Monika Malinowska, Alan Dąbrowski i Michał Przybyłowicz.
Wyniki VIII Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego
I miejsce Aleksandra Bajorek TPU w Wyszkowie
II miejsce Magdalena Galarska ZSZ Nr 2 w Ostrołęce
III miejsce Patrycja Niedźwiecka ZSZ Nr 2 w Ostrołęce
Wyróżnienia: Aldona Gołdys TPU w Wyszkowie
Izabela Gołębiewska ZDZ w Białymstoku
Nagrodę Publiczności otrzymała Magdalena Galarska z ZSZ Nr2 w Ostrołęce.

Sponsorzy nagród VIII Festiwalu Fryzjerstwa Artystycznego to:

Urząd Miasta Ostrołęka

Maxima

School Line


SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU

FOTO RELACJA

 

wrzos W poniedziałek 14 XII uczniowie 2 klasy technikum fryzjerskiego pod opieką Renaty Karwowskiej i Bożeny Jeruzalskiej strzygli i czesali włosy mieszkańcom D.P.S. To już kolejne spotkanie w miłej atmosferze. Zadowoleni pensjonariusze oczekują naszych kolejnych wizyt, które wkrótce nastąpią. Szesnastego grudnia uczennice klasy 4F pod opieką Renaty Karwowskiej odwiedziły mieszkańców zaprzyjaźnionego D.P.S. "Wrzos". Tegoroczne maturzystki strzygły i modelowały fryzury w miłej przedświątecznej atmosferze. Zadowoleni z naszych usług mieszkańcy i ich opiekunowie zaprosili nas na następne spotkanie.

W związku z małą ilością chętnych do udziału w spotkaniu z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia technikum usług fryzjerskich,które miało się odbyć 8 listopada b.r. zmieniamy termin spotkania na 25.02.2016r. Liczymy że zmiana daty zwiększy frekwencję.

Przepraszamy

zaproszeniefr

Uczennice klasy 3F w stylizacjach własnego projektu i w przez siebie wykonanym fantazyjnym makijażu wzięły czynny udział w happeningu ulicznym podczas obchodów VI Festiwalu im. Edwarda Kupiszewskiego "Qpiszewiada".