TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - oddział przygotowania wojskowego
TECHNIK REKLAMY
TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH
TECHNIK BUDOWNICTWA
TECHNIK WETERYNARII

Szkoła prowadzi pion certyfikowanych wojskowych klas mundurowych. Program Ministerstwa Obrony Narodowej

Certyfikat uczestnictwa

Akademia Sztuki Wojennej

 Microsoft Azure

Office 365


 XII Międzyszkolny Festiwal Fryzjerstwa Artystycznego 

 Autor plakatu: Anna Dmoch klasa 1gwr - technik reklamy 

W dniu 4 czrwca 2019 roku,  dzięki  współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej  w Ostrołęce, na zajęciach z pracowni fryzjerskiej odbyło się strzyżenie włosów w ramach akcji "Daj Włos".  Cztery uczennice ze szkoły podstawowej postanowiły przekazać swoje włosy na rzecz fundacji Fundacji  Rak’n’Roll . Akcję "Daję włos" tym razem wsparły Anna Baranowicz, Maria Meszyńska, Antonina Gawrych i Gabriela Meszyńska, które przybyły na nasze zajęcia  pod opieką nauczycielki Anety Cichowicz. Uczennice technikum fryzjerskiego przygotowały włosy do strzyżenia zgodnie z zaleceniami fundacji, następnie włosy zostały zaplecione w warkoczyki i obcięte w celu przekazania ich na peruki dla chorych na raka. Pozostałe włosy wolontariuszek  zostały ostrzyżone w piękne nowe fryzury. W przeprowadzeniu akcji wzięli  udział uczniowie klasy II f: Magdalena Suchecka, Klaudia Tabaka, Klaudia Żabińska, Wiktoria Rudnicka, Zuzanna Majkowska, Justyna Szabłowska i Klaudia Sujkowska wraz z nauczycielami Renatą Karwowską i Beatą Ładą.To już kolejna taka akcja w ramach współpracy międzyszkolnej, bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej Nr 5   oraz zapraszamy do kontynuacji tej dobroczynnej inicjatywy.

 Opracowały: Beata Łada, Renata Karwowska
FOTO RELACJA

W dniu 13.05.2019r. na zajęciach w pracowni fryzjerskiej odbył się finał akcji "DAJ WŁOS". Wszystkie włosy zebrane podczas tegorocznej akcji zostaną przekazane Fundacji Rak’n’Roll z którą współpracujemy a która zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.
Ponieważ obecnie w Polsce peruki z naturalnych włosów są nierefundowane przez NFZ, a ich cena jest wyjątkowo wysoka, fundacja stworzyła program „Daj Włos!”. Każdy, kto chce obciąć włosy, może to zrobić w dobrym celu – na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii. Pozyskane podczas akcji włosy przekazywane są do perukarni Rokoko, która robi doskonałe, wygodne i piękne peruki. Te są przekazywane za darmo kobietom, które walczą z rakiem. Dzięki temu mogą wyglądać znacznie lepiej i mają więcej siły w drodze do zdrowia. Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli Renaty Karwowskiej i Beaty Łady po raz kolejny przyłączyli się do akcji i pozyskali włosy do wyrobu peruk, niezbędnych osobom po chemioterapii. Wszystkim, którzy przyłączyli się do tej szlachetnej inicjatywy serdecznie dziękujemy.

R. Karwowska, B. Łada

FOTO RELACJA

 W dniu 22.01.2019 r.  wybrani uczniowie klas fryzjerskich z naszej szkoły, wzięli udział w III Mazowieckim Konkursie Fryzjerskim pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek pt. „Królowa Śniegu. Konkurs odbył się w Zespole Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie.

Celem konkursu była promocja kształcenia zawodowego i promocja talentów fryzjerskich oraz rozwijanie umiejętności fryzjerskich i tworzenie zindywidualizowanego wizerunku postaci.

Uczennica klasy III F Emilia Kabacik otrzymała w tym konkursie wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

B.Łada

FOTO RELACJA

Dnia 6 grudnia 2018 r w Ostrowi Mazowieckiej odbył się dziesiąty jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod tytułem :,,BROADWAY SHOW",czyli fryzury inspirowane modą musicalową. W konkursie wzięło udział 32 uczniów którzy w ciągu godziny tworzyli stylizacje konkursowe zgodne z tematem.

 Naszą szkołę reprezentowały:
Natalia Chorążewicz z klasy 1F z modelką Zofią Szydłowską przygotowane przez panią Marzenę Orłowską.
Klaudia Żabińska z klasy 2F z modelką Magdaleną Suchecką przygotowane przez panią Beatę Ładę.
Paulina Grabowska z klasy 4F z modelką Darią Czerwińską przygotowane przez panią Jolantę Zyśk.
 Za najlepszą pracę jury uznało stylizację Pauliny Grabowskiej inspirowaną musicalem ,,Chicago",która stanęła na podium zajmując 1 MIEJSCE.

30 XI uczennice klasy 2 Technikum Usług Fryzjerskich pod opieką Bożeny Jeruzalskiej i Renaty Karwowskiej, odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej WRZOS. Tradycyjnie zajęliśmy się fryzurami mieszkańców. Dziewczęta włączyły się w zabawy andrzejkowe, udało nam się trafić na imieninowe cukierki i sto lat dla Pana Andrzeja. Ustaliliśmy już termin następnego spotkania.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji przeglądu było hasło związane z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości ,,Tworzymy dla niepodległej".
Cieszymy się,że mogliśmy mieć mały wkład w program sceniczny przygotowany przez mieszkańców DPS-ów z terenu miasta,powiatu i regionu.
Uczniowie klasy 2 technikum usług fryzjerskich:Aleksandra Tymińska,Paulina Dawid,Katarzyna Domurad,Natalia Łabuńska,Arkadiusz Lemański Szymon Domalewski pod opieką nauczycielki Jolanty Zyśk wykonywali fryzury mieszkańcom DPS-ów oraz uczestniczyli we wspólnej zabawie.
Dziękujemy za zaproszenie i niezapomniane wrażenia artystyczne.

 
26.04.2018 r.odbył się  konkurs fryzjerski w Ciechanowcu.Zadaniem było wykonanie stylizacji obejmującej fryzurę,makijaż i strój ,utrzymane w temacie,,BAL DEBIUTANTEK".
ZSZ Nr 2 reprezentowały uczennice klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich,Paulina Grabowska z modelką Karoliną Golanko(1F) i Patrycja Chorążewicz z modelką Darią Czerwińską(3F). Obie stylizacje zachwyciły komisję konkursową składającą się z  ekspertek branży fryzjerskiej.
Z ogromną radością informujemy,że Paulina Grabowska otrzymała wyróżnienie,a Patrycja Chorążewicz zajęła PIERWSZE MIEJSCE.
Dziękujemy i Gratulujemy weny twórczej i kreatywności.
Wyrazy uznania kierujemy również do modelek które bardzo profesjonalnie zaprezentowały pracę koleżanek.
Życzymy kolejnych sukcesów☺
                                                                           Jolanta Zyśk

23.04.2018 r.odbył się konkurs fryzjerski w Mińsku mazowieckim,którego tematem przewodnim były fryzury kosmosu. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 reprezentowały uczennice klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich Paulina Grabowska z modelką Karoliną Golanko oraz Sylwia Wronowska z modelką Klaudią Dąbkowską. 
Miło mi poinformować,że praca Sylwii Wronowskiej otrzymała wyróżnienie ,,NAJLEPSZA STYLIZACJA KONKURSU"

Gratulacje dla Pauliny i Sylwii za piękną interpretację tematu,podziękowania dla modelek za piękne zaprezentowanie pracy stylistek.
                                                                                                                                                                  Jolanta Zyśk