Drodzy Uczniowie klas pierwszych i drugich!

Z radością pragniemy Was poinformować, że rusza rekrutacja do nowego.

MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU

z udziałem uczniów naszej szkoły i uczniów z Windthorst-Gymnasium w Meppen – miasta partnerskiego Ostrołęki. Partnerstwo naszych miast świętuje w tym roku jubileusz 30-lecia, co jest doskonałą okazją, żeby poznać bliżej Waszych niemieckich rówieśników z Meppen i wspólnie zrealizować projekt.

Jeśli:
- jesteś kreatywny i chciałbyś pracować w międzynarodowym zespole,
- chciałbyś poznać nowych rówieśników z Niemiec i przybliżyć im elementy kultury polskiej i regionalnej, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek o ich kulturze,
- lubisz komunikować się w języku obcym i opanowałeś w stopniu komunikatywnym język niemiecki LUB angielski oraz pragniesz nadal rozwijać swoje kompetencje językowe,

to ten projekt jest skierowany właśnie do Ciebie! Zgłoś się do nas, wypełniając kartę kandydata zamieszczoną w na stronie szkoły w zakładce: Projekt Ostrołęka-Meppen. Znajdziesz tam także wszystkie szczegółowe informacje wraz z regulaminem uczestnictwa w projekcie.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do dnia 4 marca (środa) br.

Koordynatorzy projektu i osoby do kontaktu: Edyta Brodacka, Ewa Gałka, Agnieszka Kwiatkowska