Dzień edukacji finansowej15 listopada Fundacja GPW, po raz drugi, była organizatorem Dnia Edukacji Finansowej.

Wydarzenie miało miejsce w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w formie udziału stacjonarnego bądź słuchania transmisji online.

Wykłady prowadzone przez ekspertów podzielono na 3 moduły:

• Jak świadomie inwestować na giełdzie? Moduł dla początkujących i przyszłych inwestorów.
  • Jak edukować o finansach dzieci i młodzież? Moduł dla nauczycieli przedmiotów ekonomicznych i rodziców dzieci w wieku szkolnym.
  • Jak bezpiecznie prowadzić finanse osobiste i oszczędzać na emeryturę? Moduł dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje finanse.

W ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości, w formie zdalnej, swoją wiedzę finansową zdobywali uczniowie klasy 2R oraz 2B.

Partnerzy - Dzień edukacji finansowej