Kolejny raz uczniowie technikum pojazdów samochodowych, kierowca mechanik pod opieką nauczycieli zawodu pojechali na Międzynarodowe targi transportu publicznego i logistyki w Nadarzynie 2018. Oprócz pojazdów samochodowych użytkowanych na drogach publicznych można było zobaczyć różnego rodzaju samochody ciężarowe biorące udział w rajdach i ekstremalnych wyprawach . W czasie targów odbywały się różnego rodzaju atrakcje: konkursy z nagrodami, technologiami i tym samym spotkania z właścicielami firm transportowych. Uczniowie wykazywali bardzo duże zainteresowanie nowymi, rozwinęli swoją wiedzę w kierunku zawodu, w którym się uczą/kształcą. Targi zawsze cieszą się popularnością wśród uczniów ze względu na obserwację nowych trendów i nowości motoryzacyjnych w transporcie i logistyce.

FOTO RELACJA