TECHNIK INFORMATYK - profil wojskowy
TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - oddział przygotowania wojskowego
TECHNIK REKLAMY
TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH
TECHNIK BUDOWNICTWA
TECHNIK WETERYNARII

Szkoła prowadzi pion certyfikowanych wojskowych klas mundurowych. Program Ministerstwa Obrony Narodowej

Certyfikat uczestnictwa

Akademia Sztuki Wojennej

 Microsoft Azure

Office 365

 

Dyrektor

mgr Alina Bałdyga

 

Wicedyrektorzy

mgr inż. Agnieszka Murach

mgr Mariusz Głażewski

 

Kierownik szkolenia praktycznego

mgr inż. Iwona Kwiatkowska

 

Kierownik internatu

mgr Izabella Sikora

 

 

RADA PEDAGOGICZNA

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

Augustyniak Joanna

wychowanie fizyczne

Bałdyga Alina

przedmioty ekonomiczne

Bednarczyk Anna

język polski, historia, wiedza o społeczeństwie

Bednarczyk Michał

przedmioty informatyczne

Biedrzycka Paulina

doradca zawodowy, podstawy przedsiębiorczości

Brodacka Edyta

język niemiecki

Brodowska Joanna

wychowawca w internacie

Brzezińska Aneta

surdopedagog

Brzozowska Monika

pedagog

Ceberek Elżbieta

historia

Chalamoński Tomasz

przedmioty weterynaryjne

Charyton Mariola

język niemiecki

Chełchowski Marcin

przedmioty wojskowe

Chrzanowska Agata

przedmioty budowlane

Cieślik Krzysztof

przedmioty wojskowe

Dąbrowski Jerzy

wychowanie fizyczne

Dembiński Marek

wychowanie fizyczne

Dzwolak Łukasz

religia

Fabiszewska-Kowalczyk Ewa

matematyka, fizyka

Falkowski Krzysztof

przedmioty budowlane

Florczak Renata

biologia

Gałka Ewa

język niemiecki

Gałka Krystyna

świetlica

Głażewska Anna

chemia

Głażewski Mariusz

przedmioty ekonomiczne, podstawy przedsiębiorczości

Gocłowska Bogusława

przedmioty ekonomiczne, podstawy przedsiębiorczości

Grabowska Monika

język angielski

Graczyk Aneta

wychowawca w internacie

Grzeszczyk Ewa

język angielski

Jaksina Jolanta

przedmioty budowlane

Jaksina Piotr

przedmioty budowlane

Jaśkiewicz Cezary

przedmioty mechaniczne

Jeruzalska Bożena

przedmioty fryzjerskie/ wychowawca w internacie

Jezierska Beata

przedmioty budowlane

Juchniewicz Jan

matematyka

Justowicz Jarosław

historia, wiedza o społeczeństwie

Kaczmarczyk Anna

biblioteka

Kaczyński Leszek

wychowanie fizyczne

Kaliszewski Grzegorz

przedmioty mechaniczne

Karwowska Renata

przedmioty fryzjerskie/ wychowawca w internacie

Klikczyńska Joanna

język polski

Kłobuszewski Maciej

przepisy ruchu drogowego

Kowalski Paweł

wychowanie fizyczne

Krasnodębska Izabela

muzyka

Kulesza Dorota

geografia, przedmioty ekonomiczne, podstawy przedsiębiorczości

Kwiatkowska Agnieszka

język niemiecki

Kwiatkowska Iwona

przedmioty budowlane

Kwiatkowski Krzysztof

przedmioty weterynaryjne

Kwiatkowski Zdzisław

przedmioty budowlane

Leonarska Bogumiła

religia

Łada Beata

przedmioty fryzjerskie

Łojewska Marta

język angielski

Markiewicz Marcin

przedmioty wojskowe

Mieczkowska Grażyna

język polski, bhp

Moszczyński Maciej

przedmioty informatyczne

Murach Agnieszka

chemia, matematyka

Nejman Cezary

przedmioty weterynaryjne

Nejman Katarzyna

przedmioty weterynaryjne

Niedźwiedziuk Dariusz

język angielski

Niksa Kinga

przedmioty weterynaryjne

Nowak Grzegorz

wychowanie fizyczne/ wychowawca w internacie

Nurczyk Sławomir

wychowanie fizyczne

Orłowska Marzena

przedmioty fryzjerskie

Panuś Anna

informatyka

Pasterska Agnieszka

religia

Piotrak Wioletta

przedmioty budowlane

Podeszwa Adam

informatyka

Prot Elwira

biblioteka

Pruszyńska Anna

język angielski

Rogalska Marzena

język polski

Romaniuk-Drobnica Justyna

język polski

Rudzik Ewa

wychowanie fizyczne

Rutka Jakub

język angielski

Rzosińska Katarzyna

matematyka

Sadłowski Jarosław

przedmioty budowlane - pożarnictwo

Sakowska Agata

plastyka, przedmioty zawodowe w technikum reklamy

Sawicka Renata

pedagog szkolny

Sawicki Marek

przedmioty informatyczne

Sejbuk Monika

matematyka

Sienkiewicz Dorota

przedmioty informatyczne

Sikora Edyta

język polski

Sikora Izabela

kierownik internatu

Sobotka Anna

wychowawca w internacie

Stepnowska Sylwia

matematyka

Stypiński Robert

wychowanie fizyczne - samoobrona

Szurnicka Lidia

wychowawca w internacie

Śledziewski Paweł

przedmioty mechaniczne

Tarnowska Ewa

fizyka

Wagner-Kaczmarczyk Jolanta

przedmioty zawodowe - logistyka

Waszyk Marzena

język angielski

Wołosz Adam

przedmioty zawodowe w technikum reklamy

Zdrojewski Dariusz

przedmioty wojskowe

Złotkowski Krzysztof

geografia, historia

Ztat Marzena

matematyka

Zyśk Jolanta

przedmioty fryzjerskie

Żebrowski Adam

przedmioty informatyczne, przepisy ruchu drogowego

Żebrowski Grzegorz

edukacja dla bezpieczeństwa / wychowawca w internacie

Żebrowski Paweł

wychowawca w internacie