INTERNATPLIKI DO POBRANIA (FORMAT ADOBE READER - PDF)
Regulamin rekrutacji Internatu
Wniosek
 

 

W Internacie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce odbyło się spotkanie wychowanków z pracownikiem Komendy Miejskiej Policji – aspirantem Krzysztofem Kolatorem nt. Profilaktyka zachowań ryzykownych.
Spotkanie odbyło się w dwóch grupach z podziałem na klasy I oraz II-IV.
Omawiana była:

  • odpowiedzialność za czyny karalne,
  • zachowania sprzeczne z przyjętymi w społeczeństwie normami,
  • uzależnienia,
  • konsekwencje zdrowotne i prawne środków zmieniających świadomość.

    Głównym celem spotkania było kształtowanie wyobraźni młodzieży dotyczącej bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach życiowych oraz poznanie procedur postępowania w sytuacjach zagrażających bezpieczeństwu i zdrowiu.
    mgr Joanna Brodowska
    mgr Paweł Żebrowski