26.04.2018 r.odbył się  konkurs fryzjerski w Ciechanowcu.Zadaniem było wykonanie stylizacji obejmującej fryzurę,makijaż i strój ,utrzymane w temacie,,BAL DEBIUTANTEK".
ZSZ Nr 2 reprezentowały uczennice klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich,Paulina Grabowska z modelką Karoliną Golanko(1F) i Patrycja Chorążewicz z modelką Darią Czerwińską(3F). Obie stylizacje zachwyciły komisję konkursową składającą się z  ekspertek branży fryzjerskiej.
Z ogromną radością informujemy,że Paulina Grabowska otrzymała wyróżnienie,a Patrycja Chorążewicz zajęła PIERWSZE MIEJSCE.
Dziękujemy i Gratulujemy weny twórczej i kreatywności.
Wyrazy uznania kierujemy również do modelek które bardzo profesjonalnie zaprezentowały pracę koleżanek.
Życzymy kolejnych sukcesów☺
                                                                           Jolanta Zyśk

23.04.2018 r.odbył się konkurs fryzjerski w Mińsku mazowieckim,którego tematem przewodnim były fryzury kosmosu. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 reprezentowały uczennice klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich Paulina Grabowska z modelką Karoliną Golanko oraz Sylwia Wronowska z modelką Klaudią Dąbkowską.
Miło mi poinformować,że praca Sylwii Wronowskiej otrzymała wyróżnienie ,,NAJLEPSZA STYLIZACJA KONKURSU"

Gratulacje dla Pauliny i Sylwii za piękną interpretację tematu,podziękowania dla modelek za piękne zaprezentowanie pracy stylistek.
                                                                                                                                                                  Jolanta Zyśk

W dniu 22.04.2018 r. w Hali Targowej Feniks odbył się Dzień Rodziny z wiosennym pokazem mody. Fryzury modelek wykonały uczennice klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich.Udział w przygotowaniu modelek do pokazu był dla przyszłych stylistek sprawdzianem zdobytych umiejętności oraz możliwością zdobycia kolejnych doświadczeń zawodowych.

Jolanta Zyśk​

W dniu 05.04.2018 r.odbyła się dziesiąta edycja międzyszkolnego konkursu fryzjerskiego.Tematem przewodnim były stylizacje inspirowane rytmami latino. W czasie dziewięćdziesięciu minut uczniowie technikum usług fryzjerskich wykonali artystyczne interpretacje tematu.

Komisja konkursowa składająca się z absolwentów,,Dwójki" w składzie:
 przewodniczący-Konrad Stepnowski-stylista fryzur Color Art Desiree ;
Natalia Kuzia-Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów;
Sylwia Szabłowska- stylistka fryzur -salon Beata Pazio
oraz wspierająco Grzegorz Żebrowski - dyrektor szkoły,
wyłoniła zwycięzców:
I miejsce - Sylwia Wronowska -ZSZ Nr 2 w Ostrołęce
II miejsce - Paulina Grabowska - ZSZ Nr 2 w Ostrołęce
III miejsce - Paulina Ratyńska - ZSOiZ w  Ciechanowcu
III miejsce - Patrycja Opalach - ZSZ Nr 2 w Ostrołęce
Nagroda Publiczności - Emilia Kabacik - ZSZ Nr 2 w Ostrołęce

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia
Gratulujemy !!!!!

15 marca 2018 r. w Technikum Poligraficzno -Usługowym w Wyszkowie odbył się Regionalny Konkurs Fryzjerski pt.,,Biało-czerwone to barwy niezwyciężone",14-tu młodych stylistów zaprezentowało swoje pomysły i umiejętności na bardzo wysokim poziomie.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy trzeciej technikum usług fryzjerskich Sylwia Wronowska z modelką Klaudią Dąbkowską i Paulina Grabowska z modelką Karoliną Golanko.

Z radością informujemy, że Paulina Grabowska zajęła 3 miejsce!
GRATULACJE

W dniu 1.03.2018r. odbyły się w naszej szkole Warsztaty Wielkanocne, na których uczniowie klasy IV F i II F wraz z opiekunami Marzeną Orłowską i Beatą Ładą wykonywali ozdoby świąteczne . Kolorowe palmy są tradycyjnym symbolem Świąt Wielkanocnych i będą niewątpliwą ozdobą świątecznego stołu.

14 grudnia uczniowie drugiej klasy Technikum Usług Fryzjerskich odwiedzili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej Wrzos.Przyszli styliści strzygli i czesali pensjonariuszy.To było kolejne już spotkanie, które przebiegało w bardzo miłej atmosferze.

Uczniów wspierały Bożena Jeruzalska i Renata Karwowska

W dniu 29 września uczniowie klas fryzjerskich wzięli udział w plenerowych zajęciach edukacyjnych z ogniskiem integracyjnym. Obejrzeli filmy instruktażowe z zakresu zmiany koloru włosów i zasad koloryzacji. Ponadto mieli możliwość zobaczenia zabiegu profesjonalnej regeneracji włosów za pomocą sauny ultradźwiękowej i pielęgnicy na podczerwień z wykorzystaniem produktów najnowszej generacji. Efekt zabiegu zrobił na uczniach duże wrażenie. Zwieńczeniem zajęć było ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz możliwość pływania rowerami wodnymi po stawie i integracja uczniów klasy pierwszej ze starszymi kolegami i koleżankami.

Beata Łada

Sylwia Wronowska jest uczennicą klasy drugiej Technikum kształcącego w zawodzie technik usług fryzjerskich. W ubiegłym roku szkolnym została wyróżniona podczas IX Samorządowej Gali Uczniowskiej za najwyższą średnią ocen w szkole-5.61 ,otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz stypendium dla uczniów szkół zawodowych. W bieżącym roku powtórzyła sukces uzyskując średnią 5.58 i została ponownie uhonorowana statuetką za najwyższą średnią podczas X Samorządowej Gali Uczniowskiej. Sylwia jest niezwykle skromną i pracowitą osobą konsekwentnie rozwijającą swoje pasje i zamiłowania fryzjerskie i charakteryzatorskie.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW☺