20 listopada w naszej szkole odbyła się kolejna impreza charytatywna pod hasłem "OSTATKOWY ZAWRÓT GŁOWY - 2019". Organizatorem akcji było Szkolne Koło TPD oraz Samorząd Uczniowski. Imprezą towarzyszącą był konkurs na najciekawsze przebranie postaci z filmu lub bajki. Do konkursu zgłosiło się wielu uczniów naszej szkoły, rywalizując zarówno w kategorii indywidualnej, jak i grupowej. Podczas trwania zabawy można było wesprzeć działania koła TPD korzystając z kawiarenki lub kupując owocowe przekąski. Dla uczestników przygotowano również fotobudkę, w której każdy mógł skorzystać z gotowych gadżetów i zrobić sobie wystrzałowe, ostatkowe zdjęcie. 
Dochód z imprezy został przeznaczony na Wigilię dla dzieci - podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce, Myszyńcu, Lelisie i Olszewo Borkach.

Wyniki KONKURSU "NA NAJLEPSZE PRZEBRANIE- DZIEŃ POSTACI Z BAJEK I FILMÓW":
Jury w składzie: wicedyrektor Alina Bałdyga, Jakub Rutka oraz przedstawiciele SU -Ewelina Mikołajczyk i Agnieszka Banul z klasy 2 We, podczas obrad przyznało następujące nagrody:

W kategorii indywidualnej nagrody oraz wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie:
1. Sebastian Kuliś - "Rycerz"
2. Przemysław Książek - "Harry Potter"
3. Michał Orłowski i Dominik Koziatek - "Janusze"
4. Kacper Duch - "Tabaluga" oraz Julita Perzanowska - "Bob Budowniczy"

W kategorii grupowej nagrody zdobyły klasy:
1. 1gWR - "Walking Dead"
2. 1pF - "Mix"
3. 2We - "Krasnoludki"

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę a szczególnie klasom: 1pWR, 1gWR, 1gF, 1pF,1pBB,2Iw, 2We, 3B, 4we

Organizatorzy:
Szkolne Koło TPD i Samorząd Uczniowski

FOTO RELACJA