„Nauka jest jak niezmierne morze … Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”.

Stefan Żeromski

23 czerwca  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. W uroczystości  wzięli udział zaproszeni goście, dyrekcja, wychowawcy, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie. Podczas części oficjalnej młodzież odebrała świadectwa za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Uczniowie zostali również docenieni za wysoką frekwencję, osiągnięcia w różnych konkursach oraz za pracę w agendach szkolnych.

Nie zabrakło także nagród rzeczowych od sponsorów:

• Rada Osiedla Wojciechowice ufundowała nagrodę dla najlepszego ucznia z Wojciechowic
  • Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży ufundowała nagrodę dla najlepszego ucznia z technikum budownictwa
  • Centrum Zaopatrzenie Fryzjerów Hurt – Detal Aneta Brzost ufundowało nagrodę dla najlepszego ucznia z technikum usług fryzjerskich
  • Pracownia Reklamy Pixel ufundowała nagrodę dla najlepszego ucznia z technikum reklamy
  • Wojskowe Centrum Rekrutacji w Ostrołęce ufundowało nagrodę dla najlepszego ucznia z klas o profilu wojskowym
  • Firma Over – Vet ufundowała nagrody dla najlepszych uczniów z technikum weterynarii.

Podczas uroczystości społeczność szkolna obejrzała również prezentacje z projektu PO WER „Portugalia oczami zawodowca”. Następnie  odbyła się część artystyczna przygotowana przez młodzież i nauczycieli z naszej szkoły.

Kolejny rok szkolny upłynął w miłej i twórczej atmosferze.

Życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Zakończenie roku szkolnego 23.06.23r (piątek) o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej.

Po części oficjalnej spotkania z wychowawcami.

Dnia 6 czerwca 2023 r. członkowie  i sympatycy Szkolnego koła przyjaciół zwierząt Sukurs po raz kolejny pojechali do Schroniska dla bezdomnych zwierząt Canis w Kruszewie. Młodzież, dla podopiecznych schroniska, przekazała: koce, kołdry, karmę, środki przeciw kleszczom,  preparaty na odrobaczenie i dwie budy, które wykonali uczniowie naszej szkoły.

Dziękujemy p. Cezaremu Jaśkiewiczowi, Bartkowi i Mariuszowi, którzy poświęcili wiele czasu, by pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom.

Opiekunowie: Joanna Klikczyńska, Edyta Sikora