Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2019/2020

• Język polski
  • Matematyka
  • Anatomia i fizjologia zwierząt
  • Wychowanie fizyczne (sala gimnastyczna)

26 – 27 sierpnia 2020 r. - ustne

26 sierpnie 2020 r. (środa) godz. 10.00, sala 6

• Pracownia anatomii i fizjologii zwierząt
  • Biologia
  • Podstawy konstrukcji maszyn
  • Rysunek techniczny
  • Techniki wytwarzania

27 sierpnia 2020 r. (czwartek) godz. 10.0, sala 6

• Język angielski
  • Język polski
  • Matematyka
  • Anatomia i fizjologia zwierząt

W związku z wystąpieniem dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce do Ministra Obrony Narodowej z wnioskiem o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziałów przygotowania wojskowego, jesteśmy zobligowani do przeprowadzenia prób sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziałów technik informatyk i technik pojazdów samochodowych.

Przystępując do prób sprawności fizycznej kandydaci zobowiązani są posiadać strój sportowy i obuwie zmienne oraz oświadczenie rodziców lub opiekunów prawnych (OŚWIADCZENIE, załącznik 2) wyrażającego zgodę na udział dziecka w teście sprawności fizycznej.

Opis prób sprawnościowych dla chłopców:

1. Ugięcia ramion w podporze przodem (pompki)
  2. Bieg po kopercie
  3. Skok w dal z miejsca
  4. Bieg wahadłowy

Opis prób sprawnościowych dla dziewcząt:

1. Rzut piłką lekarską 2 kg
  2. Bieg po kopercie
  3. Skok w dal z miejsca
  4. Bieg wahadłowy

Kandydat może uzyskać łącznie z czterech prób testu 100 pkt.

Próbę sprawności fizycznej zalicza kandydat, który uzyskał minimum 20 pkt.

Testy sprawnościowe odbędą się w dniach 15 lipca 2020 r.  – I termin, godzina 9.00

17 sierpnia – II termin ( dla kandydatów, którzy nie będą mogli przystąpić do testów w I terminie ) – 9.00

Boisko Orlik ZSZ Nr 2 w Ostrołęce

Podczas testów obowiązują wszystkie zasady reżimu sanitarnego (maseczki/przyłbice)

Do pobrania:

REGULAMIN, załącznik 1

Plan konsultacji do egzaminu zawodowego

Zakończyliśmy rok szkolny, który nie był dla nas łatwy, a szczególnie drugie półrocze. Przezwyciężyliśmy wiele trudności, znaleźliśmy się w sytuacji odosobnienia, rozłąki z przyjaciółmi, szkołą. Nasza codzienność przestała przypominać tę sprzed pandemii. Jednak wspólnymi siłami dostosowaliśmy się do nowych warunków i obowiązujących zasad.

To była ciężka praca i nowe doświadczenie. Podczas zdalnego nauczania mogliśmy wyćwiczyć w sobie silną wolę i samodyscyplinę.

Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się już w szkole i inaczej spojrzymy na naszą rzeczywistość, może będziemy bardziej wyrozumiali dla siebie, pomocni i solidarni.

Życzymy Wam zdrowych, bezpiecznych wakacji, abyśmy wrócili do naszych obowiązków i relacji koleżeńskich pełni optymizmu i nowych pomysłów.

Drodzy Rodzice! Dziękujemy za wsparcie, i zrozumienie. Pośród codziennych obowiązków znaleźliście czas aby pomóc swoim dzieciom i umożliwić im kontynuację nauki w domu.

Doskonale sprawdziliście się w tej roli.

Dziękujemy!

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce

Drodzy Maturzyści,
przed Wami bardzo ważny egzamin – matura. Jest to przełomowy czas, który niesie ze sobą wiele zmian. Życzymy Wam odwagi w podejmowaniu mądrych decyzji oraz konsekwencji w urzeczywistnianiu ambitnych planów życiowych, a tym, którzy pragną uczyć się dalej – dostania się na wymarzone uczelnie.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły