Lista klas w roku szkolnym 2009/2010
Szkoła |
Wychowawca |
Oddział |
FOTO |
Technikum Nr2 |
Jezierska Beata |
1B |
|
Technikum Nr2 |
Kulesza Dorota |
1DH |
|
Technikum Nr2 |
Głażewska Anna |
1F |
:( |
Technikum Nr2 |
Florczak Renata |
1I |
|
Technikum Nr2 |
Augustyniak Joanna |
1M |
|
Technikum Nr2 |
Żebrowski Adam |
1R |
|
Technikum Nr2 |
Ceberek Elżbieta |
1WeO |
|
Technikum Nr2 |
Justowicz Jarosław |
2B |
|
Technikum Nr2 |
Łada Beata |
2F |
|
Technikum Nr2 |
Gałązka Grażyna |
2H |
:( |
Technikum Nr2 |
Moszczyński Maciej |
2I |
|
Technikum Nr2 |
Dąbrowski Jerzy |
2M |
:( |
Technikum Nr2 |
Tarnowska Ewa |
2Ms |
|
Technikum Nr2 |
Graczyk Aneta |
2O |
|
Technikum Nr2 |
Murach Agnieszka |
2We |
|
Technikum Nr2 |
Sejbuk Monika |
3B1 |
:( |
Technikum Nr2 |
Chrzanowska Agata |
3B2 |
|
Technikum Nr2 |
Rzosińska Katarzyna |
3E |
|
Technikum Nr2 |
Zyśk Jolanta |
3F |
:( |
Technikum Nr2 |
Gocłowska Bogusława |
3H |
:( |
Technikum Nr2 |
Sikora Edyta |
3I |
|
Technikum Nr2 |
Jaśkiewicz Cezary |
3M |
|
Technikum Nr2 |
Krzemińska Iwona |
3O |
|
Technikum Nr2 |
Charyton Mariola |
4B |
|
Technikum Nr2 |
Kaczmarczyk Anna |
4E |
|
Technikum Nr2 |
Kwiatkowska Iwona |
4F |
|
Technikum Nr2 |
Górska Raisa |
4H |
|
Technikum Nr2 |
Sienkiewicz Dorota |
4I |
|
Technikum Nr2 |
Złotkowski Krzysztof |
4M1 |
|
Technikum Nr2 |
Kaczyński Leszek |
4M2 |
|
Technikum Nr2 |
Niedźwiedziuk Dariusz |
4O |
|
ZSZ Nr2 |
Podeszwa Adam |
1d |
|
ZSZ Nr2 |
Grzeszczyk Ewa |
1w1 |
:( |
ZSZ Nr2 |
Sikora Izabela |
1w2 |
:( |
ZSZ Nr2 |
Lipnicki Jarosław |
2d |
:( |
ZSZ Nr2 |
Nurczyk Sławomir |
2s |
:( |
ZSZ Nr2 |
Rudzik Ewa |
2w |
:( |
ZSZ Nr2 |
Wysocki Rafał |
2zm |
:( |
ZSZ Nr2 |
Kwiatkowska Olina |
3d |
:( |
ZSZ Nr2 |
Juchniewicz Jan |
3w |
:( |
ZSZ Nr2 |
Romaniuk-Drobnica Justyna |
3zm |
:( |
HISTORIA
DZWONKI
Nr Godz.
1. 8:00-8:45
2. 8:50-9:35
3. 9:40-10:25
4. 10:30-11:15
5. 11:20-12:05
6. 12:10-12:55
7. 13:20-14:05 długa przerwa
8. 14:10-14:55
9. 15:00-15:45
10. 15:50-16:35
11. 16:40-17:25
12. 17:30-18:15
13. 18:20-19:05
Rada pedagogiczna
Dyrektor
mgr Alina Bałdyga
Wicedyrektorzy
mgr inż. Agnieszka Murach
mgr Mariusz Głażewski
Kierownik szkolenia praktycznego
mgr inż. Iwona Kwiatkowska
Kierownik internatu
mgr Izabela Sikora
Nazwisko i imię nauczyciela |
Nauczany przedmiot |
Augustyniak Joanna |
wychowanie fizyczne |
Bałdyga Alina |
przedmioty ekonomiczne |
Bednarczyk Anna |
język polski/ historia/ wiedza o społeczeństwie |
Bednarczyk Michał |
przedmioty informatyczne |
Biedrzycka Paulina |
doradca zawodowy/ podstawy przedsiębiorczości |
Brodacka Edyta |
język niemiecki |
Brodowska Joanna |
wychowawca w internacie |
Brodowska Joanna |
wychowawca w internacie/ pedagog specjalny |
Brzezińska Aneta |
surdopedagog |
Brzozowska Monika |
pedagog |
Chalamoński Tomasz |
przedmioty weterynaryjne |
Chełchowski Marcin |
przedmioty wojskowe |
Chrzanowska Agata |
przedmioty budowlane |
Dembiński Marek |
wychowanie fizyczne |
Dryka Anton |
wychowawca w internacie |
Dymerski Robert |
przedmioty wojskowe, przedmioty zawodowe w technikum elektronicznym |
Fabiszewska-Kowalczyk Ewa |
matematyka/ fizyka |
Florczak Renata |
biologia |
Gałka Ewa |
język niemiecki |
Gałka Krystyna |
świetlica |
Gałka Krystyna |
wychowawca w internacie |
Głażewska Anna |
chemia |
Głażewski Mariusz |
przedmioty ekonomiczne/ podstawy przedsiębiorczości |
Gocłowska Bogusława |
przedmioty ekonomiczne/ podstawy przedsiębiorczości |
Grabowska Monika |
język angielski |
Graczyk Aneta |
wychowawca w internacie |
Graczyk Aneta |
geografia, wychowawca w internacie |
Grzeszczyk Ewa |
język angielski |
Jaksina Jolanta |
przedmioty budowlane |
Jaksina Piotr |
przedmioty budowlane |
Jaśkiewicz Cezary |
przedmioty mechaniczne |
Jeruzalska Bożena |
przedmioty fryzjerskie/ wychowawca w internacie |
Jezierska Beata |
przedmioty budowlane |
Justowicz Jarosław |
historia, wiedza o społeczeństwie |
Kaczmarczyk Anna |
biblioteka |
Karwoski Sylwester |
przedmioty zawodowe w technikum elektronicznym |
Karwowska Renata |
przedmioty fryzjerskie/ wychowawca w internacie |
Klikczyńska Joanna |
język polski |
Kłobuszewski Maciej |
przepisy ruchu drogowego |
Kowalski Paweł |
wychowanie fizyczne |
Krasnodębska Izabela |
muzyka |
Krasnodębska Izabela |
muzyka/ wychowawca w internacie |
Kulesza Dorota |
geografia/ przedmioty ekonomiczne/ podstawy przedsiębiorczości |
Kwiatkowska Agnieszka |
język niemiecki |
Kwiatkowska Iwona |
przedmioty budowlane |
Kwiatkowski Krzysztof |
przedmioty weterynaryjne |
Leonarska Bogumiła |
religia |
Łada Beata |
przedmioty fryzjerskie |
Łojewska Marta |
język angielski |
Mieczkowska Grażyna |
język polski/ bhp |
Monik Brzozowska |
pedagog/ pedagog specjalny |
Moszczyński Maciej |
przedmioty informatyczne |
Murach Agnieszka |
chemia, matematyka |
Nejman Cezary |
przedmioty weterynaryjne |
Nejman Katarzyna |
przedmioty weterynaryjne |
Niedźwiedziuk Dariusz |
język angielski |
Nowak Grzegorz |
wychowanie fizyczne/ wychowawca w internacie |
Nurczyk Sławomir |
wychowanie fizyczne |
Orłowska Marzena |
przedmioty fryzjerskie |
Panuś Anna |
informatyka |
Pasterska Agnieszka |
religia |
Pierzchała Tomasz |
wychowanie fizyczne |
Piotrak Wioletta |
przedmioty budowlane |
Prot Elwira |
biblioteka |
Pruszyńska Anna |
język angielski |
Renata Sawicka |
pedagog/ pedagog specjalny |
Rogalska Marzena |
język polski |
Romaniuk-Drobnica Justyna |
język polski |
Rudzik Ewa |
wychowanie fizyczne |
Rudzik Ewa |
wychowawca w internacie |
Rutka Jakub |
język angielski |
Rutka Jakub |
język angielski/ przedmioty zawodowe w technikum reklamy |
Rzosińska Katarzyna |
matematyka |
Rzosiński Krzysztof |
przedmioty zawodowe w technikum elektronicznym |
Sakowska Agata |
plastyka/ przedmioty zawodowe w technikum reklamy |
Salamucha Edyta |
biologia/ wychowawca w internacie |
Sawicka Renata |
pedagog szkolny |
Sawicki Marek |
przedmioty informatyczne |
Sejbuk Monika |
matematyka |
Sienkiewicz Dorota |
przedmioty informatyczne |
Sikora Edyta |
język polski |
Sikora Izabela |
kierownik internatu |
Sobotka Anna |
wychowawca w internacie |
Stepnowska Sylwia |
matematyka |
Stypiński Robert |
wychowanie fizyczne - samoobrona |
Szurnicka Lidia |
wychowawca w internacie |
Śledziewski Paweł |
przedmioty mechaniczne |
Tarnowska Ewa |
fizyka |
Waszyk Marzena |
język angielski |
Wiktowski Bartosz |
wychowanie fizyczne |
Winek Wojciech |
religia |
Wołosz Adam |
przedmioty zawodowe w technikum reklamy |
Zerhau-Dmoch Natalia |
przedmioty weterynaryjne |
Złotkowski Krzysztof |
geografia/ historia |
Ztat Marzena |
matematyka |
Zyśk Jolanta |
przedmioty fryzjerskie |
Żebrowski Adam |
przedmioty informatyczne/ przepisy ruchu drogowego |
Żebrowski Adam |
religia, wychowanie fizyczne |
Żebrowski Grzegorz |
edukacja dla bezpieczeństwa/ wychowawca w internacie |
Żebrowski Paweł |
wychowawca w internacie |
Budowa