Zebranie Rady Pedagogicznej
odbędzie się w dniu 31.08.2015r. o godz: 09:30

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
odbędzie się w dniu 1 września 2015 r.

9:00 - Msza Święta w kościele pod wezwaniem św. Wojciecha
10:00 - rozpoczęcie roku szkolnego na dziedzińcu szkoły (parking dla nauczycieli).

Konsultacje z matematyki do matury poprawkowej odbędą się
w dniach 21 i 24 sierpnia o godz 9.00.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się telefoniczne do sekretariatu szkoły.

Harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

Część pisemna – 25 sierpnia 2015 r. (wtorek), godz. 9.00

Rozkład sal na egzaminy pisemne

Aula - język polski, matematyka – wszyscy zdający

Sala 12w - język angielski – wszyscy zdający

Zdający proszeni są o przybycie do szkoły o godzinie 8.15 oraz posiadanie dowodu tożsamości.

Przekazanie przez okręgowe komisje egzaminacyjne świadectw do szkół – 11 września 2015 r.

Do pobrania:

pdfTERMINY EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH W SIERPNIU W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

gala

26 czerwca 2015r. w sali widowiskowej OCK odbyła się VIII Samorządowa Gala Uczniowska. Uczniowie ostrołęckich podstawówek, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych otrzymali nagrody oraz wyróżnienia od prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego. Szkoły typowały jednego ucznia w trzech kategoriach: najwyższa średnia, wybitny talent, wybitny sportowiec.  Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

- kategoria najwyższa średnia: Paweł Polkowski – klasa 3I, średnia ocen: 5,3. Interesuje się wojskiem, historią Polski oraz sportem, a szczególnie sztukami walki wręcz.

- kategoria wybitny talent: Mateusz Pichal – klasa 3R. Jego hobby to muzyka, projektowanie kompozycji graficznych, jazda rowerem, podróże, ale nade wszystko uwielbia śpiewać. Występuje wokalnie podczas akademii szkolnych oraz działaniach organizowanych przez szkołę. Angażuje się w działania dla społeczności lokalnej. Od 2012 r. należy do Studia Piosenki Klubu "Oczko". W bieżącym roku brał udział w precastingu do programu "Mam talent" w Warszawie, a w dniu 14 czerwca został zwycięzcą II edycji Otwartej Sceny Wokalnej organizowanej dla młodych talentów śpiewu przez Stowarzyszenie "Gama".

-kategoria wybitny sportowiec: Kamil Łyszkowski – klasa 1Sw. Od dwóch lat jest zawodnikiem OKLA Ostrołęka, gdzie trenuje z ogromnym powodzeniem biegi średniodystansowe. W bieżącym roku szkolnym startował w wielu zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobywając czołowe miejsca. Za największy sukces uznaje zdobycie złotego medalu w biegach przełajowych w Mistrzostwach Mazowsza na 1500 m.

Podczas uroczystej Gali z dużym powodzeniem wystąpili wokalnie Mateusz Pichal (kl.3R) oraz Milena Gotkowska (kl. 2R), zbierając gromkie brawa od zebranej publiczności.

Nagrodzonym uczniom oraz artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

VIII Samorządowa Gala Uczniowska (zdjęcia i wideo Tygodnik Ostrołęcki)

W ramach zbliżającego się III Kongresu Karty Szkolnej, który odbędzie się na przełomie września i października bieżącego roku w Głogowie, serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w Konkursie pt. „Piękna nasza Polska cała… - obrazki z wakacji” organizowanym w ramach Kongresu. Konkurs jest dedykowany wszystkim uczniom uczęszczającym do szkół objętych projektem Karty Szkolnej. Celem konkursu jest zaprezentowanie naszego Kraju w obiektywie aparatu. Tematyka jest szeroka - począwszy od architektury poprzez krajobraz faunę i florę jak również tematyka dotycząca nas Polaków czyli „piękny polski uśmiech”. Udział w konkursie możliwość reprezentowania swojej Szkoły, pokazanie tego co w Polsce znane i nieznane, a także odkrycie talentu, który w każdym z nas drzemie. Szczegóły konkursu zaprezentowane są w załączonym regulaminie oraz na stronie

Serdecznie Zapraszamy