MATURA – sierpień 2014

Harmonogram egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym

Część pisemna – 26 sierpnia 2014 r. (wtorek), godz. 9.00

Część ustna – 26 sierpnia 2014 r. godzina 9.00, sala 24

Rozkład sal na egzaminy pisemne

Aula - język polski, matematyka – wszyscy zdający

Sala 12w - język angielski – wszyscy zdający

Sala 19w -język niemiecki – wszyscy zdający

Zdający proszeni są o przybycie do szkoły o godzinie 8.15 oraz posiadanie dowodu tożsamości.

Przekazanie przez okręgowe komisje egzaminacyjne świadectw do szkół – 12 września 2014 r.

Zebrania Rady Pedagogicznej:

• 22.08.2014r. godzina 9.00
  • 29.08.2014r. godzina 9.00

Zajęcia przed poprawkowym egzaminem maturalnym – 21, 22, 25 sierpnia 2014r. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 21.08.2014r. o godzinie 9.00 w sali 43.

Zainteresowanych zapraszamy!

Odbiór świadectw maturalnych w dniu 27 czerwca 2014 r. od godz.10:00 w sali 25.

listz

W dniu 12 czerwca 2014r. uczniowie naszej szkoły  z klas 1 BR, 1 Iw, 2B, 2We, 2I, 2R, 3B, 3F wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę szkolną szlakiem Krutyni. Celem wyjazdu był spływ kajakowy połączony z obcowaniem z przyrodą, integracją i rozwijaniem sprawności  oraz aktywności fizycznej.
   Na początku ratownik przedstawił uczestnikom jak bezpiecznie zachować się na wodzie, jak należy się ubrać i na co zwracać uwagą szczególną. Wiosłując i pokonując kilometry wszyscy korzystali ze słońca i niegasnącego humoru. Na trasie pojawiały się dodatkowe atrakcje, dzika zwierzyna, kolorowe ptactwo i łabędzie z „ brzydkimi kaczątkami”.
Wyjazd uatrakcyjniło ognisko integracyjne z kiełbaskami.
Wycieczka pozostawiła niesamowite wrażenia, zrealizowane zostały założone cele. Wszyscy dobrze się bawili. „ Tęsknimy za następną”- tak podsumowali wyjazd uczniowie.

Plakat ONP

W dniu 30 maja 2014 roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z przewodniczącym Rady Miasta – Panem Dariuszem Maciakiem. Celem wizyty było przybliżenie młodzieży pracy samorządu miasta Ostrołęki oraz zapoznanie z wybranymi zagadnieniami poruszonymi podczas sesji Rady Miasta. Pan przewodniczący opowiedział również o planowanych przez Urząd Miasta przedsięwzięciach, m.in. wspomniał o Muzeum Żołnierzy Wyklętych oraz o budowie Stacji Segregacji Odpadów Komunalnych. Młodzież z klas: 1 F, 2 B i 3 RWe wraz z opiekunami: Panią Edytą Sikorą oraz Panem Jarosławem Justowiczem wysłuchała prelekcji, a następnie włączyła się do dyskusji. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Na koniec Pan przewodniczący – Dariusz Maciak rozdał uczniom drobne upominki i zachęcił do czynnego udziału w życiu społeczności lokalnej.

Foto relacja

slonce       W dniu 04 czerwca 2014 roku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Zespole Szkół Zawodowych  Nr 2 w Ostrołęce wspólnie z Powiatowym Oddziałem TPD w Ostrołęce w Ramach Obchodów Dnia Wolności organizują Grę Miejską mającą na celu przypomnienie pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych. Weźmie w niej udział 120 wychowanków ze Środowiskowych Ognisk Wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Po wykonaniu zadań  dzieci wezmą udział  w konkurencjach  sportowych  organizowanych na terenie boiska Zespołu Szkół  Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce.

PROGRAM  UROCZYSTOŚCI
 Zespół  Szkół  Zawodowych  nr  2
w  Ostrołęce
04 czerwca  2014  roku

14:30 - Otwarcie imprezy.

14:40 - 15:10 - Zaproszenie do szwedzkiego stołu.

15:15 - 16:15 - Konkursy dla dzieci: mecz piłki nożnej, tor przeszkód, przeciąganie liny, bieg
                        w workach, rzucanie lotkami na punkty oraz malowanie twarzy.

16:20 - 16:40 - Wręczenie dyplomów, medali i upominków.

16:45 - Zakończenie imprezy:  podziękowania dla  sponsorów i osób pomagających

w zorganizowaniu imprezy.