Dnia 17 grudnia 2010 roku odbyła się Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap szkolny. 16 uczniów z klas 3B, 4B1, 4B2 rozwiązywało testy dotyczace stylów architektonicznych, elementów konstrukcyjnych. Prace zawierały również zadania projektowe i matematyczne, a także dotyczące nowych technologii i rozwiązań w budownictwie. Olimpiadę otworzyła Pani wicedyrektor Agnieszka Murach, a nadzorował Zespół Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych Budowlanych.
tekst: I. Kwiatkowska

Dziś byliśmy nad Morskim Okiem :)

We wtorek zapraszamy do Galerii

22.04.2010r. w Z.S.Z. Nr2 już po raz drugi odbył się konkurs fryzjerski. Tematem tegorocznej edycji była „Stylizacja awangardowa” wykonana na modelce i obejmująca fryzurę, makijaż oraz strój i dodatki. Nad przebiegiem konkursu czuwała wyłoniła najlepszych 4-osobowa komisja sędziowska w składzie:
Dyrektor Szkoły Pan Grzegorz Żebrowski;
Mistrz Sztuki Fryzjerskiej Pan Dariusz Dziedzicki;
Przedstawiciel firmy KERN, która ufundowała nagrody, Pan Michał Ludwiniak;
Przedstawiciel firmy MATRIX, która ufundowała upominki dla uczestników konkursu pan Tomasz Szyszko.
Dodatkową atrakcją było wykonanie tańca średniowiecznego „Motylki” przez uczniów klasy IF, których przygotowała Pani Bożena Jeruzalska.
Organizator konkursu – klasa IIIF pod kierunkiem Pani Jolanty Zyśk.
Dekoracje wykonała Pani Wiesława Gałka.
Aranżację muzyczną przygotował Pan Dariusz Niedźwiedziuk
Wyniki konkursu:
I miejsce Ewelina Mróz kl. IIIF
II miejsce Patryk Nadolny kl. IIIF
III miejsce Katarzyna Mrozek kl. IIF
Wyróżnienia: Justyna Szymczyk kl. IIIF i Monika Deptuła kl. IIF
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu.

tekst: J. Zyśk

{gallery}fryzjerki2010{/gallery}

Tu zaczynamy naszą wycieczkę ZAKOPANE 2010 :)
Zakopane 2010