Uczennica klasy IV F – Anna Laskowska – zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ”Frohe Ostern – Lapbook”. Konkurs polegał na przygotowaniu lapbooków przedstawiających tradycje wielkanocne w Polsce i w krajach niemieckojęzycznych.

Konkurs został zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oddział Łomża oraz Szkołę Podstawową nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży.

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu „Frohe Ostern – Lapbook” – Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego: Oddział Łomża (psnjn.lomza.pl)