Młodzież naszej szkoły niemal tydzień (07.04.2024 r.-12.04.2024 r.) spędziła w stolicy Francji – Paryżu – kolebce kultury europejskiej, mieście o niepowtarzalnej atmosferze i niezliczonych zabytkach. Wycieczka była fantastyczną przygodą, która dostarczyła uczniom wielu emocji oraz wspomnień. Montartre, Wieża Eiffla, Luwr, dzielnica La Défense , La Grande Arche, Moulin Rouge, Plac de la Concorde, Wielkie Bulwary, Łuk Triumfalny, Muzeum Perfum Fragonard – to tylko niektóre z wielu miejsc, które mogła podziwiać młodzież. Wielu wrażeń dostarczył uczestnikom wycieczki także rejs po Sekwanie. Jednak największą przygodą okazał się pobyt w podparyskim Disneylandzie – magicznej krainie Myszki Miki i jej przyjaciół. Ogromnym powodzeniem cieszyły się kolejki górskie: Indiana Jones, Góra Wielkich Grzmotów oraz Kosmiczna Góra. Młodzież odwiedziła też m.in.: Piratów z Karaibów i Dom Strachów. Na koniec miała miejsce wielka parada postaci z bajek i filmów Disneya w niezwykłym układzie choreograficznym.
Ten wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę – dostarczył wrażeń i niezwykłych emocji.
Młodzież zwiedzała stolicę Francji pod opieką: p. Ewy Fabiszewskiej-Kowalczyk, Joanny Klikczyńskiej, Doroty Sienkiewicz i p. Dariusza Niedźwiedziuka.