Po raz drugi uczniowie naszej szkoły mieli okazję do uczestniczenia w Konkursie Plastycznym Na Okładkę Zeszytu My English Notebook. Konkurs został przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego: panią Ewę Grzeszczyk, panią Martę Łojewską oraz panią Marzenę Waszyk. Celem konkursu było stworzenie okładki do zeszytu języka angielskiego z wykorzystaniem jak największej liczby narzędzi edytora grafiki. Bardzo ważnym elementem każdej pracy była samodzielność, pomysłowość oraz stopień trudności wykonania pracy. Uczniowie mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności graficznych oraz szansę na rozbudzenie zainteresowania językiem angielskim oraz kulturą Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

Laureaci konkursu to:
1 miejsce - David Gungor 1 LW
2 miejsce - Amelia Kurpiewska 2 R
3 miejsce - Alicja Surgiewicz 2R

Zwycięzcy oprócz dyplomów otrzymają także upominki oraz cząstkowe oceny celujące. Gratulujemy!