20 marca już po raz dwudziesty nasza szkoła tradycyjnie brała udział w ogólnopolskim przedsięwzięciu organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości – Dzień Przedsiębiorczości. W program jednodniowych wizyt w wybranych przedsiębiorstwach i instytucjach zaangażowała się klasa 2 technikum reklamy wraz z wychowawcą. Uczniowie towarzyszyli opiekunom w codziennych czynnościach w zawodzie pracownik biurowy, specjalista do spraw reklamy, social media menager junior, informatyk, monter urządzeń, archiwista, agent ubezpieczeniowy, pedagog. Umożliwiło to zweryfikowanie wyobrażeń o danym zawodzie i utwierdzenie się lub modyfikowanie decyzji wyboru dalszej drogi zawodowej.

Jesteśmy wdzięczni zaangażowanym w akcję lokalnym firmom i instytucjom za otwartość i życzliwe przyjęcie młodych ludzi.

szkolny koordynator akcji – Dorota Kulesza