11 grudnia 2023 r. w naszej szkole odbył się finał akcji „Pomóż bezdomniakom”. Uczniowie, ze „Szkolnego koła przyjaciół zwierząt Sukurs” i Samorządu Uczniowskiego z opiekunami, zorganizowali kiermasz różnorodności, loterię i akcję edukacyjną pod hasłem „Sterylizuj – nie rozmnażaj”. Zaprezentowane zostały także zdjęcia podopiecznych „Schroniska dla bezdomnych zwierząt Canis” w Kruszewie, którzy są gotowi, by zamieszkać we własnych domach.

Dzięki wielkim sercom społeczności szkolnej będzie można zakupić preparaty medyczne dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli bezdomnym zwierzętom.

W dniach 4.12.2023 r. – 8.12.2023 r. w naszej szkole zbierana była karma, koce, obroże i smycze dla podopiecznych „Schroniska dla bezdomnych zwierząt Canis w Kruszewie”. Tym samym dołączyliśmy do akcji zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta Ostrołęki. Zebrane dary zostały przekazane członkom MRM 8.12.2023 r.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy:

„Szkolne koło przyjaciół zwierząt Sukurs” i Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie: Renata Florczak, Joanna Klikczyńska, Edyta Sikora.