9 października 2023r. w ramach szkolnej akcji „ Bezpieczny nieletni z ostrołęcką Policją” uczniowie klas pierwszych spotkali się z panią asp. sztab. Z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce- Magdaleną Eliasz. Podczas spotkania poruszono zagadnienia związane z zachowaniem bezpieczeństwa na terenie szkoły i poza nią, odpowiedzialności karnej nieletnich oraz zachowań ryzykownych młodzieży, które są przejawem demoralizacji nieletnich. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji szkolnego programu wychowawczo- profilaktycznego.

Bardzo dziękujemy pani asp. sztab. Komendy Miejskiej w Ostrołęce - Magdalenie Eliasz za przekazaną wiedzę i poświęcony czas, a naszym uczniom życzymy świadomego i odpowiedzialnego postępowania.