Dnia 23 i 24 maja 2023r. uczniowie klas 1F, 2F, 3We, 3 Iw, 3Sw pod opieką nauczycieli: Anny Głażewskiej, Bogusławy Gocłowskiej, Agnieszki Kwiatkowskiej i Jarosława Justowicza przebywali na wycieczce szkolnej. Skorzystaliśmy z oferty biura podróży "Sośniny". Program obejmował Zwiedzanie Krakowa „Drogą Królewską”: Plac Jana Matejki, kościół św. Floriana – pierwszy kościół w Krakowie, w którym posługę kapłańską sprawował Jan Paweł II; Barbakan – arcydzieło sztuki obronnej oraz pozostałości murów miejskich na czele z Bramą Floriańską; ulica Floriańska – najbardziej reprezentacyjna ulica Krakowa; Rynek Starego Miasta z Bazyliką Mariacką i Sukiennicami; najstarsza ulica w Krakowie – Kanoniczna; Wzgórze Wawelskie z Katedrą Królewską, Dzwonem Zygmunta i Grobami Królewskimi. Western Camp Resort - kompleks wypoczynkowy położony w malowniczym Zatorze. Obiekt stylizowany na klasyczną westernową wioskę, przenoszący w klimat amerykańskiego Dzikiego Zachodu, niczym z filmu! Zakwaterowanie w oryginalnych indiańskich tipi . Kolejny dzień to pobyt w największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki „Energylandia” w Zatorze. To ogromny kompleks obejmujący około 60 różnego rodzaju nowoczesnych atrakcji oraz urządzeń, od ekstremalnych, poprzez rodzinne tj: Roller Coaster Mayan czy Viking, a także potężne wahadło „Aztec Swing”, Hyperion, Zadra zapewniły niezapomnianą moc wrażeń! Uczestnicy korzystali z atrakcji do woli i bez limitu!