Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
  w Ostrołęce

7 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Ma on na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań związanych z korzystaniem z Internetu przez dzieci oraz młodzież.
   Jak wiadomo, Internet przynosi nam wszystkim wiele korzyści, dając możliwości kontaktu, nauki, poszerzania wiedzy, zainteresowań, jednak bardzo ważne jest aby być uważnym i nie zapominać o tym jakie zagrożenia mogą czekać w sieci. Bardzo istotne jest zatem zwiększenie świadomości rodziców, opiekunów oraz nauczycieli dotyczące problematyki bezpieczeństwa w sieci, a także przede wszystkim profilaktyka skierowana do dzieci i młodzieży.
   W związku z tym serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami znajdującymi się na stronach: