Dzień Budowlanych jest corocznym świętem obchodzonym 25 września zarówno przez młodych adeptów sztuki budowania, jak i doświadczonych fachowców. Jest to święto wszystkich ludzi związanych z branżą i posiada ponad 100-letnią tradycję.

W dniu 23 września 2022 roku w naszej szkole odbyły się zabawy i gry teambuildingowe, w których uczestniczyli uczniowie klas budowlanych. Młodzież  musiała wykazać się umiejętnością pracy zespołowej, pomysłowością, kreatywnością, sprawnością fizyczną  oraz podejmowaniem szybkich i trafnych decyzji. Wszystkie te cechy są niezbędne w pracy zawodowej.

Dzień Budowlańca w naszej szkole zagościł na stałe w kalendarzu imprez. Integruje młodzież, uczy zdrowej rywalizacji i jest dobrą zabawą. Nad prawidłowym  przebiegiem czuwały: Jolanta Jaksina, Beata Jezierska i Wioletta Piotrak.

Wszystkim budowlańcom życzymy sprzyjającej pogody, bezpiecznej pracy oraz pomyślnych odbiorów.