Dnia 8 kwietnia 2022 roku odbyło się spotkanie z kpr. pchor. Julią Sadek- studentką Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Podczas jego trwania uczniowie dowiedzieli się o tym, że WAT kształci nie tylko na kierunkach wojskowych, ale także cywilnych. Stanowią one bardzo szeroką i bogatą ofertę edukacyjną, spełniającą oczekiwania i potrzeby przyszłych studentów. Kierunki na poszczególnych wydziałach, zarówno wojskowych, jak i cywilnych dostosowane są również do potrzeb aktualnego rynku pracy, są odpowiedzią na zmiany cywilizacyjne i społeczne. Uczelnia kształci wykwalifikowaną kadrę wojskową oraz cywilną.
   Spotkanie z kpr. pchor. Julią Sadek przypomniało o jej szkolnych latach w murach naszej szkoły. Nauczyciele przywitali Julię z ogromną radością. Wszyscy jesteśmy dumni z tego, co osiągnęła. Postawa Julii, jej wytrwałość powinny być dla uczniów klas wojskowych wzorem do naśladowania.
   W spotkaniu brały udział klasy wojskowe:2 Iw, 3pSw, 3gSw, 4 Sw, 4Iw.

Organizatorem spotkania była Renata Sawicka.