Dnia 15 czerwca uczniowie klasy 1 We uczestniczyli w zajęciach z zakresu edukacji przyrodniczej w Leśnictwie Łęg. Ścieżka przyrodniczo-leśna jest jednym z obiektów infrastruktury w Nadleśnictwie Ostrołęka. Dzięki znajdującym się wzdłuż trasy tablicom i urządzeniom edukacyjnym uczniowie poznawali gatunki roślin i zwierząt występujących w okolicznych lasach oraz w miłej atmosferze i przy dobrej pogodzie korzystali z uroków otaczającej przyrody.

Przewodnikiem wyprawy był Pan Damian Piekarski, specjalista służby leśnej.

Na końcu trasy czekało dla wszystkich ognisko i wspaniała turystyczna wiata, gdzie można było odpocząć, zjeść pieczoną kiełbaskę, relaksować się przy różnych grach i zabawach. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji klasowej po długim okresie nauki zdalnej.

Opiekunami wycieczki były: Bogusława Gocłowska i Renata Florczak.