Bank BNP PARIBAS w ramach projektu „Misja edukacja” w bieżącym roku szkolnym zaproponował szereg działań edukacyjnych z zakresu finansów, bezpieczeństwa w sieci, przedsiębiorczości czy psychologii. Warsztaty skierowane do młodzieży szkół średnich obejmowały następujące obszary tematyczne:

• Finanse w życiu osobistym,
  • Kariera w korporacji,
  • Zakupy online.

Nasza szkoła skorzystała z oferty edukacyjnej banku. 29 kwietnia edukacyjną misję w szkole realizował Pan Robert Drewnowski – Dyrektor BNP PARIBAS Oddział w Ostrołęce. Misja polegała na przeprowadzeniu warsztatów z zakresu finansów osobistych w formie spotkania on-line na platformie Teams na przedmiocie podstawy przedsiębiorczości. Z ekspertem bankowym spotkali się uczniowie klas: 2pWR, 2pF, 2pIw, 1w.

Idea projektu „Misja edukacja” została zawarta w poniższej cytowanej treści banku BNP PARIBAS:

„Edukacja finansowa to pierwszy i zasadniczy krok do przemyślanych i bezpiecznych decyzji finansowych. Dlatego podejmujemy konkretne działania, aby przybliżać – nie tylko dorosłym, ale także dzieciom i młodzieży – wiedzę o pieniądzu, oszczędzaniu i planowaniu wydatków, pomagamy zrozumieć zasady działania produktów i usług bankowych”.

Panu Dyrektorowi Robertowi Drewnowskiemu dziękujemy za poświęcony czas, współpracę i zaangażowanie oraz przekazaną fachową wiedzę naszym uczniom.