Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na plakat promujący hasło przewodnie tegorocznej edycji Światowego Tygodnia Pieniądza, które brzmi:

„ Zadbaj o siebie, zadbaj o swoje pieniądze”.

Global Money Week (GMW), czyli Światowy Tydzień Pieniądza (22-28 marca) to międzynarodowa kampania informacyjna na rzecz popularyzacji wiedzy oraz kształtowania postaw i nawyków niezbędnych do podejmowania racjonalnych decyzji finansowych przez dzieci i młodzież.

Nasza szkoła przystąpiła do Kampanii Global Money Week. Warunkiem uczestnictwa jest zaplanowanie i realizacja podczas Światowego Tygodnia Pieniądza szeregu działań z zakresu edukacji finansowej o możliwie największym zasięgu. Jednym z działań jest wykonanie plakatów promujących mądre zarządzanie swoimi finansami.

Prace w formie elektronicznej należy przesyłać do 28 marca na platformie teams do wychowawców bądź do szkolnego koordynatora akcji – Bogusławy Gocłowskiej.

Liczymy na Wasze zaangażowanie i twórcze pomysły. Uczestnicy zostaną docenieni.

Serdecznie zapraszamy!