Gratulacje dla naszych nauczycieli!

W dniu 29.12.2020r w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste ogłoszenie konkursu dla nauczycieli „Kreatywne lekcje. Nie tylko na odległość”. Nauczycielom zostały wręczone NAGRODY PREZYDENTA MIASTA OSTROŁĘKI.

Z naszej szkoły w konkursie nagrodzeni zostali:

- p. Anna Panuś, III miejsca w kategorii indywidualnej, temat lekcji: Rozwiązywanie problemów algorytmicznych za pomocą wybranej instrukcji w języku programowania C++

- p. Beata Łada i p. Renata Karwowska - III miejsca w kategorii zespołowej, temat lekcji: Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych zgodnie z diagnozą, bhp i ergonomią oraz zalecenia do pielęgnacji włosów w warunkach domowych.

Wszystkim nauczycielom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy. Gratulujemy laureatom i zachęcamy wszystkich nauczycieli do udziału w kolejnych edycjach konkursu.