W dniu 11 grudnia 2020 r. listy gratulacyjne i upominki od Prezydenta Miasta Ostrołęki Pana Łukasza Kulika otrzymali uczniowie  naszej szkoły.
Za wyniki w nauczaniu wyróżniona została Magdalena Rudnicka z klasy 4 technikum w zawodzie technik budownictwa za najwyższą średnią ocen w klasyfikacji końcowo rocznej w roku szkolnym, 2019/2020. Natomiast za najwyższą średnią ocen z całego cyklu nauczania wyróżniony został Dominik Dobkowski. Dominik w roku szkolnym 2019/2020 był uczniem klasy 4 technikum w zawodzie technik weterynarii.

Za osiągnięcia w działalności społecznej docenieni zostali uczniowie klas maturalnych: Szymon Domalewski, uczeń klasy 4 technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich i Hubert Kostrzewski, uczeń technikum w zawodzie technik budownictwa.