21 Listopada 2019 r. uczniowie klas mundurowych 1gSw oraz 1gIw uczestniczyli w Dniu Otwartych Otwartych Koszar w Jednostce Wojskowej nr 3470 w Komorowie. Uczniowie tego dnia mieli okazję zapoznać się z bazą szkoleniowo - produkcyjną Ośrodka, zwiedzić Salę Tradycji, Mauzoleum, Aleje Pomników.

Niesamowitą atrakcją dla uczniów było strzelanie na urządzeniu treningowym typu "Cyklop", jak również pokaz uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

W rolę przewodników oprócz instruktorów Klubu 22 WOK, wcielili się żołnierze Jednostki. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć pojazd wojskowy BRDM, a nawet wejść do środka pojazdu. Prezentowana była im również również wojskowa straż pożarna.

Opiekunami wyjazdy byli wychowawcy klas: Pani Marta Łojewska i Pan Krzysztof Złotkowski.