W poniedziałek 1 kwietnia w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne.Podczas zajęć zorganizowanych przez Panią Marzenę Orłowską i Beatę Ładę uczniowie z klasy III F wykonywali  różne dekoracje Wielkanocne. Do pracy  wykorzystano zarówno materiały naturalne  takie jak kora drzew, drewno, mech, bazie, bukszpan, bluszcz czy barwinek oraz dekoracje wykonane z bibuły a także przemysłowe ozdoby okolicznościowe w postaci różnorodnych pisanek, kurcząt, forsycji  itp. Uczniowie wprowadzając  w nastrój  i atmosferę świąt wykazali się dużą kreatywnością  w tworzeniu różnorodnych ozdób związanych z Wielkanocą.

Własnoręcznie wykonane stroiki, pisanki, palmy i  kwiaty mogą być  ciekawą  i oryginalną ozdobą świątecznego stołu

M. Orłowska, B. Łada