W dniu 13. 12. 2018 roku członkowie Szkolnego Koła Przyjaciół Zwierząt „Sukurs” wraz z Panią Joanną Klikczyńską i Panią Edytą Sikorą odwiedzili schronisko „Canis” w Kruszewie.  Tym razem celem wizyty było przekazanie  pupilom świątecznie zapakowanych niespodzianek, zebranych podczas akcji  „Paczka dla słodziaczka”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez członków Szkolnego Koła Przyjaciół Zwierząt „Sukurs” i Samorząd Uczniowski.

„Paczkę dla słodziaczka” ze schroniska „Canis” w Kruszewie przygotowała młodzież wraz z wychowawcami z  następujących klas:  1 We, 1 Iw, 1 Sw, 1 B,
2 We, 2 Iw, 2 B, 2 Sw, 2 F, 2 wk, 3 Iw, 3 ISw, 3 RWe, 4 We, 4 Iw, 4B.

Bardzo dziękujemy wyżej wymienionym klasom za wsparcie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu łatwiej będzie zwierzętom przetrwać okres zimy.