Dnia 6 grudnia 2018 r w Ostrowi Mazowieckiej odbył się dziesiąty jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod tytułem :,,BROADWAY SHOW",czyli fryzury inspirowane modą musicalową. W konkursie wzięło udział 32 uczniów którzy w ciągu godziny tworzyli stylizacje konkursowe zgodne z tematem.

Naszą szkołę reprezentowały:
Natalia Chorążewicz z klasy 1F z modelką Zofią Szydłowską przygotowane przez panią Marzenę Orłowską.
Klaudia Żabińska z klasy 2F z modelką Magdaleną Suchecką przygotowane przez panią Beatę Ładę.
Paulina Grabowska z klasy 4F z modelką Darią Czerwińską przygotowane przez panią Jolantę Zyśk.
 Za najlepszą pracę jury uznało stylizację Pauliny Grabowskiej inspirowaną musicalem ,,Chicago",która stanęła na podium zajmując 1 MIEJSCE.