Dnia 17.05.2018r. klasy: 1wk i 1F uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Pierwszym punktem programu wycieczki była wizyta w ESCAPE ROOM.

Escape Room składa się z 3 różnych pokojów: Rycerskiej komnaty, Muzeum i Wehikułu Czasu.
W wyżej wymienionych miejscach młodzież zmagała się z licznymi łamigłówkami, zagadkami oraz z ćwiczeniami z zakresu historii, matematyki, a nawet języka angielskiego. Rekwizyty w poszczególnych pokojach ułatwiły uczniom przeniesienie się do odległych czasów lub przyszłej galaktyki.
Młodzież chętnie współpracowała ze sobą i wykazała się kreatywnością. Z powodzeniem rozwiązała zadania i wydostała się z tajemniczych miejsc.

Następnie uczestnicy wycieczki udali się na Stare Miasto, aby podziwiać m.in. Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Plac Zamkowy, Pałac Prezydencki oraz Pomnik Syrenki.

Na koniec młodzież zwiedziła park trampolin „ Hangar 646”. Przed zajęciami grupa została zapoznana z obowiązującym regulaminem oraz topografią obiektu. Instruktorzy wyjaśnili uczniom  zasady korzystania z poszczególnych sprzętów oraz udzielili instrukcji dotyczącejbezpiecznego zachowania się na terenie obiektu.

Młodzież chętnie uczestniczyła w ćwiczeniach dostosowanych do ich sprawności fizycznej, m.in. w rozgrzewce czy nauce skakania na trampolinie. Dodatkową atrakcją dla uczniów było spotkanie i możliwość rozmowy z czterokrotnym Mistrzem Polski Street Workout -  Mateuszem Płachtą.

Młodzieżą podczas wycieczki opiekowały się Panie: Paulina Biedrzycka, Sylwia Stepnowska i Agnieszka Pasterska.

Wycieczka dostarczyła uczniom wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.