Takim hasłem zachęcali do oszczędzania społeczność szkolną uczniowie klasy 2WR - członkowie Szkolnego Klubu Przedsiębiorczych. Akcja promująca ideę oszczędzania z okazji „Tygodnia Dla Oszczędzania” odbyła się 25 października. Każdy mógł spróbować swoich sił w grze dydaktycznej rozwijającej umiejętność racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Zapoznać się ze sposobami zabezpieczania banknotów przed fałszerstwem czy obejrzeć tematyczną ekspozycję. Ponadto uczniowie na przedmiocie podstawy przedsiębiorczości w klasach: 1B, 1Sw, 1We przeprowadzili lekcję o gospodarowaniu pieniędzmi i budżecie domowym. Opiekę merytoryczną i organizacyjną nad uczniami sprawowali opiekunowie Szkolnego Klubu Przedsiębiorczych: Bogusława Gocłowska i Dorota Kulesza.