4 czerwca członkowie Spółdzielni Uczniowskiej „Sukces”: Daria Czerwińska, Magdalena Parciak, Natalia Żubrowska oraz uczennice klas I F, II F wraz z panią Renatą Karwowską, uczniowie klas: I I Sw , 1B wzięli udział w festynie pod hasłem „V OSTROŁĘCKIE SPOTKANIA SPÓŁDZIELCZE – SPÓŁDZIELCY DZIECIOM”. Spółdzielnia Uczniowska „Sukces” wspólnie ze spółdzielczością mieszkaniową, handlową, bankową oraz innymi spółdzielniami uczniowskimi była jednym z organizatorów festynu. Na scenie spółdzielnię uczniowską reprezentowała prezes zarządu Magdalena Parciak z opiekunami – Anną Kaczmarczyk i Elwirą Prot. Muzycznych doznań zapewnił tegoroczny absolwent naszej szkoły Arkadiusz Lemański.
Nasza szkoła również wykorzystała wspaniałą okazję do promocji swoich kierunków kształcenia w poszczególnych zawodach.
Małe dziewczynki w towarzystwie rodziców ustawiały się w kolejce, gdzie uczennice naszej szkoły wykonywały profesjonalne fryzury. Efekt tych działań można było zobaczyć na scenie podczas pokazu fryzur.

Opiekunami byli: Anna Kaczmarczyk, Elwira Prot, Renata Karwowska