ola

Bardzo udanie wystartowała Aleksandra Tytko, w XVI Wiosennych Mistrzostwach Giżycka w Pływaniu, uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce. Poprawiając swój dotychczasowy rekord życiowy, zdobyła srebrny medal na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym z czsem – 3.04,22. Do rywalizacji w zawodach stanęło ponad 350 młodych pływaków z 36 klubów pólnocno-wschodniej Polski między innymi z: Gdańska, Białegostoku, Elbląga, Ełku, Ciechanowa, Pułtuska, Piaseczna, Bielska Podlaskiego, Mławy, Wyszkowa, Hajnówki, Łodzi, Grudziądza, Szczytna i wielu innych. Sportowych emocji i zaciętej walki nie brakowało. Zawodniczce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.