Krzysztof-Piersa-Komputerowy-cpun-fot-materialyZapraszamy Was na spotkanie z ciekawym młodym człowiekiem- Krzysztofem Piersą, dziennikarzem, autorem książki „KOMPUTEROWY ĆPUN”, który od 5 roku życia przez 20 lat nałogowo grał w gry komputerowe. Pan Krzysztof mówi o sobie „Mogłem przegrać całe życie” i zdanie to uczynił mottem swojej interesującej książki. Zaczął walczyć z uzależnieniem i wygrał, choć nie była to łatwa droga. Podczas spotkania opowie rodzicom o mechanizmach i skutkach uzależnień behawioralnych od gier komputerowych oraz jak ochronić dzieci przed tymi zachowaniami.

Spotkanie odbędzie się 11.04.2017r. (wtorek) o godz. 17.00 w Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce. Mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni rodzice z terenu miasta Ostrołęki. Mamy nadzieję, że w natłoku ważnych spraw związanych ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi znajdziecie Państwo czas na spotkanie, którego celem jest poszukiwanie sposobów zrozumienia naszych dzieci, nawiązywania z nimi dobrych relacji oraz przeciwdziałanie zachowaniom ryzykownym.

Do zobaczenia na spotkaniu.