W poniedziałkowe przedpołudnie 6 lutego uczennice klasy 2 F: Patrycja Chorążewicz, Daria Czerwińska, Justyna Dawid, Julia Drężek, Aleksandra Kacperowicz, Magdalena Parciak, Ilona Pragacz, Natalia Żubrowska przebrane za postacie z bajek i filmu wraz z opiekunami: A. Kaczmarczyk, R. Karwowską, S. Marcinkowską odwiedziły Zespół Szkół nr 4, w której miał odbyć się bal karnawałowy.
Świetlica tej szkoły w tym dniu zamieniła się w salon fryzjerski i garderobę teatralną. Dzieci przebrane w fantazyjne i barwne stroje były czesane i malowane przez nasze uczennice, które sprawiły wielką frajdę uczniom. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły ZS nr 4 oraz pani Teresie Piekutowskiej nauczycielowi bibliotekarzowi za wspólne zorganizowanie spotkania w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Organizatorzy:
Anna Kaczmarczyk