Adresaci: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych
Organizatorzy: Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Pracownia Badań, Analiz i Strategii Rozwoju Edukacji Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku
Cel główny turnieju: przygotowanie młodzieży do podejmowania samodzielnych i trafnych decyzji dotyczących wyboru przyszłego zawodu Turniej rozgrywany będzie w dwóch etapach:
I. etap szkolny – test rozwiązywany on-line w dniu 1 marca 2017r., godz. 9.00, czas rozwiązywania 30 minut, pytania jednokrotnego wyboru.
II. etap finałowy – w dniu 30 marca 2017r. pod hasłem „Mój zawód, moja pasja, moja przyszłość” Zadania konkursowe przygotowywane będą w oparciu o zagadnienia związane z rynkiem pracy.

Uczniowie chętni proszeni są o zgłaszanie do 8 lutego 2017r. do szkolnego koordynatora Turnieju – p.Pauliny Biedrzyckiej.