Informujemy, że konkurs fotograficzny „Przyłapani na czytaniu” został rozstrzygnięty. Zadaniem uczestników konkursu było sfotografowanie osoby czytającej książki w nietypowych miejscach, zaskakujących sytuacjach lub zabawnych pozach.Z nadesłanych zdjęć komisja w składzie p. Dyrektor Grzegorz Żebrowski, p. Anna Kaczmarczyk, p. Stanisława Marcinkowska, p. Paweł Kaczmarczyk, p. Marek Sawicki, p. Michał Bednarczyk wyłoniła zwycięzców, którzy wykonali najciekawsze prace.

Wyniki konkursu:

I miejsce Anna Antoszewska z kl. IV Iw

II miejsce Dominika Woźniak z kl. IV Iw

III miejsce Andrzej Kaczmarczyk z kl. I Sw

Wyróżnienia otrzymały:
Daria Czerwińska z kl. II F, Magdalena Parciak z kl. II F, Natalia Żubrowska z kl. II F, Elżbieta Dzierlatka z kl. IV Iw, Patrycja Skonieczna z kl. IV Iw
   Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia i zapraszamy na wystawę wszystkich zgłoszonych prac, którą już niedługo będzie można oglądać w bibliotece szkolnej.
    Gratulujemy i pragniemy poinformować ze dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone zwycięzcom już niedługo na apelu podsumowującym pracę w I semestrze bieżącego roku szkolnego.

Organizatorzy konkursu:
Nauczyciele Biblioteki Szkolnej