klogo1W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa biblioteka ZSZ Nr 2 w Ostrołęce, we współpracy z nauczycielamiprzedmiotów informatycznych ogłasza konkurs na projekt graficzny LOGO biblioteki szkolnej!  Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły! Celem konkursu jest stworzenie projektu graficznego LOGO, który stanie się elementem identyfikacji wizualnej biblioteki szkolnej oraz jej oficjalnym „znakiem firmowym”.  Prace zgłaszamy do biblioteki szkolnej, do dnia 9 grudnia 2016 r. Szczegóły w Regulaminie Konkursu! Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin konkrsu:

Regulamin konkursu na projekt graficzny LOGO Biblioteki Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Szkolna we współpracy z nauczycielami przedmiotów informatycznych w ZSZ Nr 2 w Ostrołęce.

2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów ZSZ Nr 2 w Ostrołęce.

3. Projekt LOGO musi stanowić samodzielną pracę ucznia i nie może naruszać praw autorskich osób trzecich.

4. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną lub kilka prac.

5. Podczas wykonywania projektu można stosować dowolne narzędzia informatyczne.

6. W projekcie LOGO należy uwzględnić: nazwę - Biblioteka Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 lub jej skrót Biblioteka ZSZ Nr  2, a także elementy kojarzące się ze szkołą, biblioteką i książką, patronem szkoły.

7. Komisja konkursowa w składzie: p. Dyrektor Grzegorz Żebrowski, p. Anna Kaczmarczyk, p. Stanisława Marcinkowska, p. Michał Bednarczyk, p. Marek Sawicki będzie oceniała: pomysł , oryginalność, zgodność z tematem, estetykę wykonania, wymogi formalne

8. Dla osób biorących udział w konkursie przewidziane są pozytywne oceny cząstkowe z przedmiotów informatycznych oraz dyplomy okolicznościowe.

9. Prace konkursowe w wersji papierowej (wydruk) oraz elektronicznej należy dostarczyć do biblioteki szkolnej, do dnia 9 grudnia 2016 r.

10. Materiały zgłoszone na konkurs nie podlegają zwrotowi przez Organizatora.

11. Komisja Konkursowa dokona wyboru jednego projektu LOGO oraz przyzna jedną nagrodę główną. Jednocześnie zastrzega sobie możliwość nie wybrania żadnego projektu.

12. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  15 grudnia 2016 r.

13. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do ewentualnych modyfikacji nagrodzonego projektu.

14. Od decyzji Komisji Konkursowej nie przysługuje odwołanie.

15. Po zakończeniu konkursu wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie zorganizowanej na w bibliotece szkolnej.

UWAGA!

1. Zgłoszenie projektu do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją warunków powyższego regulaminu.

2. Ponadto każdy uczestnik konkursu oświadcza, że:

• Logo jest jego pomysłem autorskim i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
  •  Projekt nie został nigdzie wcześniej opublikowany.
  • Przyjmuje całkowitą odpowiedzialność w przypadku roszczeń osób trzecich, kierowanych do Organizatora (w sytuacji naruszenia praw autorskich)
  • Wyraża zgodę na udostępnianie i przetwarzanie danych osobowych w zakresie wymaganym do przeprowadzenia konkursu.
  • Nagrodzony projekt staje się własnością biblioteki szkolnej, tym samym jego autor wyraża zgodę na przeniesienie praw autorskich na Organizatora - w zakresie publikacji i rozpowszechniania - podpisując stosowne oświadczenie.

Więcej informacji związanych z konkursem - w bibliotece szkolnej oraz u p. Michała Bednarczyka

i p. Marka Sawickiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.