23 maja 2016 r. odbył się III Turniej Gier Zespołowych Kaberu – Ostrołęka 2016. Jego celem jest: popularyzacja gier zespołowych, zaprezentowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu– aktywnie, bez uzależnienia od nałogu, popularyzacja zdrowej, sportowej rywalizacji, upowszechnianie kultury fizycznej, zwiększenie aktywności osób dorosłych, integracja społeczności poszczególnych środowisk i regionów, zacieśnienie współpracy pomiędzy jednostkami wojskowymi ora jednostkami służb mundurowych i ZSZ Nr 2 w Ostrołęce. W tym roku uczestniczyły w turnieju reprezentacje: 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu, Centrum Szkolenia Informatyki i Łączności w Zegrzu, Miejskiej Komendy Policji w Ostrołęce, Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce, Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce Wyniki rywalizacji w piłkę nożną.

I miejsce – 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu
II miejsce – Państwowa Straż Pożarna w Ostrołęce